افزایش سایز اندام تناسلی ، همه چیز در مورد سایز آلت مردان

افزایش سایز آلت

در این مقاله سعی خواهیم نمود درباره ساختار و چگونگی عملکرد اندام تناسلی مردان و همچنین در مورد سایز استاندارد و روش های افزایش سایز آلت مردان توضیح دهیم

افزایش سایز آلت تناسلی

افزایش سایز اندام تناسلی مردان شامل افزایش سایز طولی و قطری آن می شود که می توان به روش هایی در این زمینه اشاره نمود. اما ابتدا بهتر است در مورد ساختار و سایز طبیعی این عضو مردانه بپردازیم.

توضیح کوتاه در مورد ساختار دستگاه تناسلی مردانه:

اعضای تناسلی مردان از قسمت­هایی تحت عنوان آلت تناسلی، بیضه و کیسه بیضه که بیضه ها در آن قرار دارند، ساخته شده است. آلت تناسلی اندامی استوانه ای شکل، غضروفی، عاری از استخوان و متشکل از سه سیلندر می ­باشد. سایز آلت مردانه دارای طول حدودی 9/12 تا 15 سانتی متر و قطر حدودی 4 سانتی متر می ­باشد. در زیر این آلت که برای آمیزش جنسی و دفع ادرار توسط مردان استفاده می­شود، بیضه­ ها قرار گرفته اند. هر بیضه دارای لوله های منی ساز است که وظیفه تولید اسپرم را بر عهده دارند. اسپرم در لوله پیچ در پیچ مستقر در پشت بیضه ها نگهداری می­شود. این لوله های پیچ در پیچ توسط لوله دیگری به مجرای انزالی متصل می­شوند. خود این مجرا نیز به پیشابراه وصل می­گردد. غدد ساخت منی و غده پروستات نیز وظیفه ترشح مایعاتی را بر عهده دارند که کار آن ها انتقال اسپرم ها و تغذیه این سلول های جنسی می­باشد. ترشحات مذکور به همراه اسپرم، مایعی تحت عنوان منی را تشکیل می­دهند. تحریک جنسی نقاط حساس آلت تناسلی مردانه، نعوظ وی را به دنبال خواهد داشت. در طی فعالیت جنسی، پر خون شدن بافت نعوظی آلت تناسلی، باعث سفت و افزایش سایز آلت مردانه شده  تا این عضو بتواند به راحتی در مهبل زن قرار بگیرد. به هنگام تجربه ارگاسم توسط مرد، انقباض های عضلانی باعث رانده شدن جهنده منی به خارج از آلت تناسلی می­شوند. آلت تناسلی در حالت عادی شل و کوچک بوده و در هنگام تحریک شدن به حالت نعوظ تغییر شکل می ­دهد. همان طور که گفته شد نعوظ باعث راست شدن و افزایش سایز آلت مردانه می­شود.

سایز آلت
سایز آلت مردانه

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان

در برسی ای که توسط دانشمندان کینگز کالج لندن با همکاری نظام بهداشت و درمان بریتانیا (NHS) انجام شده و طی آن بیش از 15000 نفر از مناطق مختلف جهان از جمله ایران مورد برسی قرار گرفته اند، اندازه متوسط آلت تناسلی مردان به صورت طولی 13.12 سانتی متر در حالت نعوظ و دارای محیط 11.66 سانتی متر (به صورت متوسط) بوده است. (منبع: BBC)

دیدگاه فرهنگ­های مختلف در مورد سایز آلت مردانه

فرهنگ­های گوناگون، دیدگاه های متفاوتی در رابطه با سایز آلت مردانه دارند. در فرهنگ یونان باستان، آلت هایی که کوچک بوده و ختنه نشده بودند، طرفداران بیشتری داشتند و آلت های بزرگ و ختنه شده در نظرشان کریه و مضحک می­نمود. این در حالیست که مردم روم باستان، دیدگاهی متضاد با یونانیان نسبت به سایز آلت مردانه داشتند و بزرگی آلت را ترجیح می­دادند. بزرگی سایز آلت مردانه در ادبیات سده های میانه نیز مورد ستایش قرار گرفته است. این موضوع بیانگر اهمیت و جایگاه خاص سایز آلت مردانه در میان اقوام باستان می­باشد. حتی در زمان های بسیار دور سایز آلت مردانه بعضا مود پرستش هم قرار می­ گرفته و در هنرهایی نظیر نقاشی و مجسمه سازی به آن پرداخته شده است!

داشتن آلت تناسلی بزرگ موجبات اعتماد به نفس بالا در مردان را فراهم کرده است و بسیاری از مردان با داشتن آلت تناسلی بزرگ احساس قدرت و پیروزی می­کنند! امروزه با پیشرفت های چشمگیری که به لطف شبکه های مختلف اجتماعی و نیز کانال های ماهواره ای، در دنیای ارتباطات صورت گرفته است و نیز با رشد روز افزون علم و دانش، گرایش به آلت های تناسلی بزگ رو به افزایش است. به عبارت دیگر می­توان گفت روابط جنسی نیز دچار تجمل گرایی شده اند!

بسیاری از مردان صرف نظر از این که چه سایز آلت مردانه ای موجبات رضایت زن در رابطه جنسی را فراهم کرده و وی را به ارگاسم می­رساند، حتی مردانی که رضایت جنسی همسرانشان را در روابط زناشویی کسب می­ کنند، نیز خواستار دستیابی به آلت بزرگتری می­ باشند.

موضوع سایز آلت مردانه دلخواه به همین جا ختم نمی­شود. رابطه زناشویی، رابطه دو نفره ای است که رضایت طرف مقابل در آن بسیار حائز اهمیت است. اکنون در مقابل شما زنی قرار دارد که تحت تاثیر جو حاکم بر شبکه های مجازی و دنیای نامحدود ارتباطات قرار گرفته است. او خواهان تجمل در رابطه جنسی است و از شما انتظار داشتن آلت تناسلی بزرگتری دارد! تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان داده اند که اهمیت قطر آلت تناسلی به نسبت طول آن در تحریک جنسی زنان، بیشتر است و از نظر فیزیولوژیکی طول آلت مردانه تاثیری در ارگاسم زنان نداشته و آنچه اهمیت دارد مهارت های جنسی مرد است. یک مرد ماهر می­تواند حتی بدون دخول هم شریک جنسی اش را به ارگاسم برساند!

سرخوردگی مردان از سایز آلت مردانه خود

بسیاری از مردان معتقدند که سایز آلت مردانه آن­ها نسبت به مردان دیگر بسیار کوچک است و این در حالیست که سایز آلت مردانه این افراد از نظر علمی متوسط محسوب می­شود. هنوز هم مردانی وجود دارند که با تصور این که سایز آلت مردانه شان بسیار کوچک است، به انزوای جنسی کشیده شده و احساس سرخوردگی می­کنند. این افراد گاها با این توجیه که به دلیل سایز آلت مردانه شان، توان ایجاد رضایت مندی در شریک جنسی خود در طی رابطه زناشویی را ندارند، از ازدواج و تشکیل خانواده سر باز می­زنند.

افزایش سایز آلت تناسلی با دارو

حقایقی درباره آلت تناسلی مردان
حقیقت اول
آلت تناسلی از سه قسمت ساخته شده است. دو عدد اجسام غاری حاوی عضلات و حوضچه های خونی که توسط غلاف ویژه ای احاطه شده اند. در هنگام تحریک جنسی خون در حوضچه های خونی مذکور جمع شده و افزایش سایز آلت مردانه و در نهایت نعوظ را به دنبال دارد. بخش سوم تشکیل دهنده آلت تناسلی مجراری ادراری می باشد که در قسمت زیر اجسام غاری قرار دارد. مجرای ادراری نیز توسط یک بافت اسفنجی محاصره شده است.
حقیقت دوم
تنها عضو بدن مردان که در هنگام تحریک جنسی افزایش سایزمی یابد، آلت تناسلی آن هاست. جریان یافتن خون در حوضچه های خونی و خاصیت ارتجاع پذیری اجسام غاری، این امکان را برای آلت تناسلی مردانه فراهم می کنند که در حین فعالیت های جنسی بزرگ شود. همان طور که گفته شد به جز آلت تناسلی مردانه، هیچ کدام از اعضای بدن قابلیت افزایش سایز در حین رابطه جنسی را ندارند و به همین دلیل در بحث جراحی افزایش سایز آلت مردانه، امکان پیوند بخش های دیگر بدن به آلت تناسلی به منظور بزرگ شدن آن وجود ندارد.
حقیقت سوم
سایز آلت مردانه، همانند دیگر ویژگی های بدن فرد، تابع عواملی مانند نژاد، وراثت و ژنتیک می باشد و عوامل محیطی تاثیر چشمگیری بر روی این موضوع ندارند.
حقیقت چهارم
عامل اصلی رشد آلت تناسلی مردانه در دوران بلوغ، هورمون تستوسترون می باشد. اما نکته قابل توجه این است که میزان رشد آلت مردانه تابع قانون وراثت می باشد. به عبارت دیگر، حتی اگر قبل از شروع دوران بلوغ یک پسر، به او هورمون جنسی تستوسترون داده شود، ، این امر فقط موجب ظهور بلوغ زودرس در وی شده و باعث افزایش سایز آلت مردانه او پس از دوران بلوغ نخواهد شد.
حقیقت پنجم
سایز آلت تناسلی مردانه تاثیر چندانی در باروری مردان ندارد. درواقع اگر سایز آلت مردانه بیش از 6 سانتی متر باشد، توانایی رساندن اسپرم ها به رحم زنان را دارد و باید علت ناباروری مردان را در عوامل دیگری جست و جو کرد.

اگرچه نتایج تحقیقات انجام شده در رابطه با سایز آلت مردانه، تا حدودی با یکدیگر متفاوتند، اما بیشتر پژوهشگران در این زمینه، میانگین طول آلت مردان بالغ را بین9/12 سانتی متر تا 15 سانتی متر می­دانند. این پژوهشگران معتقدند که طول آلت تناسلی 95 درصد میانی این افراد، بین 7/ 10 سانتی متر و 1/19 سانتی متر می­باشد. این بدان معنی است که تنها 5/2 درصد مردان آلت تناسلی کوتاهتر از 7/10 سانتی متر و فقط 5/2 درصد آنان آلت تناسلی بلندتر از 1/19 سانتی متر دارند. اجماع عمومیپژوهشگران در مورد محیط یا دور آلت تناسلی مردان بر روی 3/12 سانتی متر است. این عدد به معنای قطری معادل 9/3 سانتی متر در حالت نعوظ کامل می­باشد.

گفتنی است که آلت تناسلی مردانی که ختنه شده اند، به طور میانگین 8 میلی متر کمتر از مردانی است که ختنه نشده اند.

دانشمندان کینگز کالج لندن با همکاری نظام بهداشت و درمان بریتانیا با بررسی بیش از 20 مطالعه انجام شده بر روی بیش از 15 هزار مرد در شرایط سنی متفاوت و در مناطق گوناگون دنیا از جمله آفریقا، اروپا، آمریکا و آسیا و همچنین ایران، دریافتند که میانگین طول آلت مردانه در حالت نعوظ 12/13 سانتی متر و میانگین محیط آن 66/11 سانتی متر می­باشد. نتایج این بررسی ها گویای این است که تنها 28/2 درصد مردان دچار کوچکی بیش از حد و یا بزرگی غیر طبیعی آلت تناسلی هستند. این پژوهشگران همچنین اظهار داشتند که ارتباطی بین سایز آلت مردانه با مواردی همچون اندازه پا، طول انگشت سبابه، سن و اندازه بیضه ها وجود ندارد!

تفاوت نژاد عاملی تاثیر گذار در سایز آلت مردانه

مطالعات بسیاری بر پایه رابطه بین سایز آلت مردانه و نژاد افراد صورت گرفته است. نتایج این مطالعات حاکی از اثبات رابطه بین نژاد و سایز آلت مردانه می­باشد.

بر اساس مطالعات انجام شده در آمریکا، میانگین قطر و طول آلت تناسلی سیاه پوستان آفریقایی تبار بیشتر از سفید پوستان اروپایی تبار است. این در حالی است که سایز آلت مردانه این دو گروه، بیشتر از همتایان آسیایی آن­ها گزارش شده است. البته لازم به ذکر است که این اختلاف سایز بسیار جزیی اعلام شده است.

افزایش قطر آلت مردانه
افزایش سایز آلت مردانه

چاقی و دردسرهای سایز آلت مردانه!

طول آلت تناسلی فرد، می­تواند تحت تاثیر ابعاد بدن وی قرار بگیرد. سایز آلت مردانه در افراد چاق و دارای اضافه وزن زیاد، کوچکتر به نظر می­رسد. علت این کوچکی احاطه آلت تناسلی مردانه توسط بافت های چربی می­باشد. در اصطلاح پزشکی این حالت را آلت تناسلی پنهان می­گویند. برخی از حالات طبی بر سایز آلت مردانه تاثیر گذارند. این حالات در زمان تولد فرد به خوبی آشکار هستند و نیازمند مداخله طبی می­باشند.

یکی دیگر از حالاتی که ناشی از اختلالات هورمونی و ژنتیکی می­باشد، میکروپنیس است. فرد مبتلا به میکروپنیس آلتی حداکثر 1/3 سانتی متری دارد. آلت تناسلی پرده دار، آلت پنهان شده و آلت تله دار جزء آلت های تناسلی مردانه ای هستند که سایز آن ها طبیعی است اما در ظاهر کوچک هستند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که در موارد بسیار نادری، تقریبا یک کودک از هر 20 میلیون کودک، بدون آلت تناسلی متولد می­شوند.

این موضوع که عملکرد جنسی مردان با افزایش سن آن­ها به طور چشمگیری کاهش می­یابد، بر هیچ کس پوشیده نیست. با کاهش سطح تستوسترون، تحریک جنسی مردان زمان بر شده و آنان برای تجربه ارگاسم زمان بیشتری نیاز دارند و تحریک مجددشان نیز وقت گیر است. ضمن این که افزایش سن موجب کاهش قابل توجه حجم منی و تعداد اسپرم­ها می­گردد.

مطالعات انجام شده ترس مردان از افزایش سن را به خوبی تایید می­کنند. مردان با گذر از اوج دوره جنسی و افزایش سن خود متوجه تغییراتی در سایز آلت مردانه خود می­شوند.  یکی از موضوعات شایع در این سنین، افزایش وزن مردان است. به تدریج با تجمع چربی در ناحیه زیر شکم، سایز آلت مردانه هم دچار تغییراتی شده و کوچک تر به نظر می­رسد. این کوچک شدن ظاهری است و با لاغر شدن فرد به حالت اولیه بر می­گردد. افزایش سن علاوه بر این تغییر سایز ظاهری، کاهش واقعی و برگشت ناپذیر سایز آلت مردانه را نیز به دنبال دارد. اما لازم به یادآوری است که این کاهش سایز آلت مردانه، چندان هم چشمگیر نیست. برای مثال اگر سایز آلت مردانه فردی در سن 30 سالگی و در زمان نعوظ 24/15 سانتی متر باشد، با رسیدن فرد به سن 60 یا 70 سالگی سایز آلت مردانه وی به 97/13 سانتی متر کاهش پیدا خواهد کرد.

ورزش کردن چاره ساز نیست!

به دلیل فقدان عضله در آلت تناسلی مردان، ورزش کردن تاثیری در افزایش سایز آلت مردانه نخواهد داشت. اما ورزش می­تواند گردش خون را در رگ های خونی آلت تناسلی بهبود بخشیده و نعوظ مردان را تقویت کند.

پیشنهاد ویژه: محصول زیر برای افزایش سایز پیشنهاد می شود:

کپسول ویگور
قرص ویگور شرکت EROS آمریکا؛ قوی ترین داروی افزایش سایز آلت آقایان

روش های افزایش سایز آلت مردانه

افزایش سایز آلت مردانه، به دسته ای از روش ها اطلاق می­شود که برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی مردانه به کار گرفته می­شوند. این روش ها مجموعه ای از ورزش های دستی، استفاده از دستگاه های کشنده و آویزان کردن وزنه های کوچک به آلت تناسلی و در نهایت جراحی را شامل می­شود. گزارش های مختلفی از موفقیت و یا عدم موفقیت این روش ها در نمونه های امتحانی در ساسر جهان وجود دارد.

با اینکه ضرر و عوارض برخی روش ها بر هیچ کس پوشیده نیست، اما بعضی از این روش ها نیز تا حدودی اثربخش بوده اند. ادعاهای قابل توجه افزایش سایز آلت مردانه و نیز افزایش حجم دائمی تنها فریب تبلیغ کنندگان این روش هاست که هیچ کدامشان از طریق تحقیقات علمی اثبات نشده اند.

 • عمل جراحی، گزینه ای اثبات شده

از نظر علمی و عملی، تنها راه موجود برای افزایش سایز آلت مردانه، جراحی است. هر چند که این روش نیز ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت و حتی بد فرم شدن آلت تناسلی را در پی داشته باشد، اما بدون شک بهتر از روش هایی همچون استفاده از قرص، ژل و داروهای افزایش سایز موجود در بازار می­باشد.

 • دستگاه اکستندر

این دستگاه ها با اعمال کشش بر روی آلت تناسلی، موجب افزایش سایز آلت تناسلی در حد چند سانتی متر می­ شوند. نمونه اصلی این محصول با نام دستگاه لارجر باکس شناخته می شود. برای مشاهده تغییر سایز آلت مردانه در این روش، فرد باید ماه های متمادی و به طور مرتب از این دستگاه استفاده کند تا تاثیر آن را به چشم ببیند. نوع دیگر این دستگاه نیز که با روش مکش کار می کند ، وکیوم مردانه است که می تواند با کارکرد مناسب سایز آلت تناسلی را از لحاظ طولی و قطری افزایش دهد.

ما به شما جلکینگ را پیشنهاد می­دهیم!

جلکینگ نوعی روش فیزیوتراپی می­باشد. این روش سایز آلت مردانه را به طور طبیعی از طریق فشار و جریان خون، افزایش می­دهد. این روش شامل لمس مکرر و پی در پی آلت مردانه طی یک حرکت فشاری است. این حرکت از پایه آلت شروع شده و به سمت کلاهک انجام می­شود. گفته می­شود تکرار مداوم و مرتب این روش، افزایش سایز آلت مردانه را به دنبال خواهد داشت. گفتنی است که دستگاه هایی نیز برای انجام این کار ساخته شده اند.

استفاده از دارو برای افزایش سایز

همچنین داروهایی وجود دارند که به منظور افزایش سایز آلت مردان تولید شده اند مانند قرص ویگرکس پلاس که علاوه بر افزایش سایز ، می تواند مشکلاتی مانند زود انزالی و عدم نعوظ را رفع نماید و همچنین قوای جنسی مردان را به صورت کلی تقویت نماید. می توانید قرص های بزرگ کننده موجود در داروخانه را مشاهده و ویژگی های هر کدام را مطالعه نمایید.

7 thoughts on “افزایش سایز اندام تناسلی ، همه چیز در مورد سایز آلت مردان”

 1. بهترین روش، تجسم خلاق هست. یعنی تجسم خلاق (فکر) را متمرکز کنید روی آلت تناسلی تا میلیمتر میلیمتر در زمانی خاص از نظر درازی و قطری افزایش داشته باشه. من داشتم. فقط باید عجله کنید و زود به زود متر نکنید آلتتونو. شما باید ۳ ماه ۳ ماه اندازه گیری کنید و مراقبه را همیشه طبق زمانبندی جلو ببرید. ناامیدی رو با امید و صبر رو با عجله جابجا کنید. یه بچه ۲۵ سال طول میکشه قدش کامل بشه، اگر تجسم خلاق بلد بود، به ۳ متر هم میرسید. پس ثانیه
  به ثانیه متر نکنید. البته اگر سن بلوغ هستید، نیاز بیشتری به رابطه جنسی خواهید داشت و این ممکنه شما رو دلسرد
  کنه از مراقبه کردن. یادتون باشه شما می تونید تا ۱۰۰ سالگی بمانند یه ۳۰ ساله زندگی کنید و دختر هم همیشه هست.
  پس شروع کنید به برنامه ریزی.

 2. با سلام. این مسائل مربوط به دوران بلوغ است و با افزایش سن فراموش می شود .

 3. سلام
  دوستان داروی گیاهی و سنتی بدون عوارض باشه معرفی بکنید طول و قطر الت تناسلی مردان

 4. سلام
  ایا کسی از این قرص ها استفاده کرده ؟
  ایا نتیجه مثبتی گرفته ؟
  عوارض استفاده از این قرص چی بوده؟
  بعد از اتمام قرص به مشکل خاصی دچار نشده یا بازگشت به حالت اولیه ؟
  شما فقط توضیحات مثبت این قرص رو نوشتین ولی هر قرصی مطمعنا یه عوارضی داره البته باز بستگی به بدن فرد داره که شاید در بعضی از افراد اصلا نشان ندهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *